Mutluluğunuz; Amacımız…

Facebooktwitter

 

Eczanem Paket Sigortası

Eczane Sahipleri Müjde

AXA SİGORTA sayesinde artık eczaneniz de güvence altında. Üstelik diğer poliçelere göre önemli avantajları var. Hem fiyatı uygun hem de tek bir poliçeyle bütün riskleri teminat altına alıyor.

Eczanenizde meydana gelebilecek olası bütün hasarlar, bu poliçe kapsamında AXA SİGORTA güvencesinde AXA SİGORTA eczanem sigortası ile teminat altına alınan riskler

BİNA

Eczanenizin bulunduğu binayı tamamlayan her şey sigorta kapsamı içinde. Yani, bina dışındaki garaj, kömürlük su deposu gibi eklentilerden, bina içinde veya üzerinde bulunan her çeşit sabit tesisata kadar bütün bina AXA SİGORTA güvencesinde.

MUHTEVİYAT

Eczanem Sigortası ile bina içinde bulunan her türlü demirbaş, dekorasyon malzemesi, elektronik cihazlar, ekipman, satış için bulundurulan ilaç ve diğer mallarla ilgili kurumdan tahsis için reçete ekinde biriktirilen kupürler sigorta kapsamına dahil.

KASA

Eczanenizde bulunan kasadaki her türlü nakit, kıymetli evrak ve yeşil/kırmızı reçete ilaçları güvence altında.

YANGIN

Eczanem Sigortası, yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek poliçe kapsamındaki zararları teminat altına alıyor.

SEL VE SU BASKINI

Eczanenizde sel ya da su baskını olduğunda oluşan tüm hasarlar, poliçe kapsamında.

DOLU

Dolu mu yağdı! Sorun değil dolunun eczanenize verdiği zararlar dolu teminatı ile ödeniyor.

DEPREM EK TEMİNATI

Eczanem Sigortası'na, sigortalılarımızın depremle ilgili endişelerini ortadan kaldırmak için özel bir teminat dahil edilmiştir. Bu teminatta, deprem sırasında sigortalımızın başına gelebilecek her şey kaza statüsünde ele alınır ve ilgili tüm teminatlar geçerlilik kazanır.

HIRSIZLIK

Eczanenize hırsız mı girdi? Korkmayın. Hırsız girmesi veya girmeye teşebbüsü nedeniyle ortaya çıkan mal kaybı ile zararlar da poliçe kapsamında.

CAM KIRILMASI

Eczanenizde bulunan kapı, pencere, vitrin ve tezgâh camlarının kırılmaları sonucu meydana gelecek hasarlar da poliçe kapsamında.

İŞ DURMASI

Yangın sonucunda eczanede ticari faaliyetin durması halinde, ödenecek hasar bedelinin %10'u kadar ek bir bedel, iş durması teminatı olarak ödeniyor.

ALTERNATİF İŞYERİ MASRAFLARI

Diyelim ki yangın sonrası eczaneniz kullanılamaz hale geldi. Onarım tamamlanıncaya kadar işinizi geçici olarak başka yerde sürdürmek istiyorsunuz. Bunun için gereken masraflar da belli bir limit dahilinde, AXA SİGORTA Eczanem Sigortası kapsamında.

ENKAZ KALDIRMA

Eczanem Sigortası kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu, enkaz kaldırma masrafları, sigorta poliçesinde belirtilen oranı aşmamak koşuluyla karşılanır.

ELEKTRONİK EKİPMAN

Eczanenizdeki yazarkasa, bilgisayar ve diğer elektronik cihazların çalışırken uğrayabileceği arızalar da Eczanem Sigortası ile güvencede.

MAKİNE KIRILMASI

Eczanenizde bulunan soğutucular birden bozuldu, sorun değil, Makine Kırılması Sigortası ile soğutucularınız kapsama dahil, ayrıca soğutucuların içinde bulunan ilaç veya kimyasalların zarar görmesi de sizi üzmesin.

FERDİ KAZA

Sadece eczaneniz değil, yanınızda çalışanlar da önemli, değil mi? Eczanem Sigortası, eczanenizde çalışan kişilerin, herhangi bir kaza sonucu görecekleri bedeni zararları da teminat kapsamına alıyor.

EMNİYETİ SUİSTİMAL

Eczanenizde çalışan kişilerin, size ait para ile ölçülebilir değerlerinizi çalması, zimmete geçirmesi, sahtekârlık yolu ile bunlara sahip olması nedeniyle oluşacak bedeni zararlar da poliçe kapsamında.

3. ŞAHIS MALİ SORUMLULUK

AXA SİGORTA, sigortalının 3. şahıslara verebileceği maddi ve bedeni zararlardan doğan hukuki sorumlulukları da düşündü ve bunu Eczanem Sigortası Teminatı kapsamına aldı.

İŞVEREN MALİ SORUMLULUK

Eczanem Sigortası, eczanenizde çalışan kişilerin, iş kazaları sonucunda işveren olarak sorumluluğumuza düşen zararları teminat altına alıyor.

MESLEKİ MALİ SORUMLULUK

Mesleğinizi icra ederken, eczanenizde çalışanların ya da sizin bir hatanız veya ihmaliniz sonucunda, 3. şahıslara bir zarar gelirse Eczanem Sigortası bunları da poliçe kapsamına alıyor.

KAZI SONUCU YER KAYMASI

Eczanenizin bulunduğu bina çevresinde kazı yapılıyorsa merak etmeyin. Bundan doğabilecek yer kayması ve toprak çökmesinden meydana gelebilecek hasarları AXA SİGORTA karşılıyor.

YANGIN MALİ SORUMLULUK

Kiracıysanız, yangın, dahili su, duman hasarlarının kiralanan binaya vereceği zararlar sonucunda oluşan hukuki sorumluluklar, teminat kapsamındadır. Mal sahibi iseniz, aynı teminatlardan oluşan hasarlar sonucunda, kiracınızın mal varlıklarına gelebilecek zararlardan doğan hukuki sorumluluklar teminat kapsamındadır. Bu teminat ayrıca komşulara verilecek zararlar için de geçerlidir. Dilerseniz bu teminatlara ilave olarak grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör teminatını da alabilirsiniz.

DAHİLİ SU

Eczanenizde su tesisatı mı patladı? Kar, yağmur gibi dış etkenlerden dolayı çatınız mı akıyor? Üzülmeyin. Bütün bunlar Eczanem Sigortası ile teminat kapsamında.

İZOLASYON EKSİKLİĞİ TEMİNATI

İzolasyon eksikliği teminatı ile yağmur sularından meydana gelebilecek hasarları temin edebilirsiniz.

ARAÇ ÇARPMASI

Her türlü kara, hava, deniz aracının eczanenize çarpmasından dolayı oluşacak hasarlar da teminat kapsamında.

FIRTINA

Eczanem Sigortası ile fırtına sırasında sürüklenerek eczanenize çarpan şeylerin verdiği hasarları da teminat altına alıyoruz.

GREV, LOKAVT, KARGAŞALIK, KÖTÜ NİYETLİ HAREKETLER, TERÖR

Eczanem Sigortası, grev, lokavt, kargaşalık ya da halk hareketleri ile kötü niyetli hareketler ve terörist eylemler sırasında meydana gelen olayların ve bu olaylara karşı yetkili makamların aldığı önlemlerin sigortalı kıymetlere vereceği zararları da teminatı altına alır.

KAR AĞIRLIĞI

Eczanenizin çatısında biriken karın ağırlığı nedeniyle bina ve içindeki mal varlığınıza gelebilecek her türlü zarar, Eczanem Sigortası ile teminat kapsamında.

DUMAN

Yangın dışı nedenlerden kaynaklanan dumanın, eczanenize verebileceği hasarlar da teminat altında.

KİRA KAYBI

Yangın ve/veya ek teminatlarda yer alan rizikoların gerçekleşmesi sonucunda eczaneniz kullanılmayacak duruma geldiyse; kiracı iseniz, peşin ödenmiş kiranın işlememiş süresinin kira karşılığı, mal sahibiyseniz alamadığınız kira gelirinden doğan kayıplar teminat kapsamında.

TAŞINAN PARA

Eczaneniz ile ilgili nakitler taşınırken, 3. kişiler tarafından silahla tehdit, zor kullanma gibi olaylardan meydana gelebilecek zararları da AXA SİGORTA Eczanem Sigortası karşılıyor.

KAZA SONUCU RAFLAR DEVRİLDİ

Sorun değil, fiziki zararlar teminatı ile zarar gören raflarınız güvence altında.

RAFLAR DEVRİLDİ, İLAÇLAR ZARAR GÖRDÜ

Onu da düşünmeyin; raf devrilmesi sonucu zarar gören ilaçlarınız da güvencede.

TAMİR NEDENİ İLE SOĞUTUCUNUZ BAŞKA ADRESTE VE HASARLANABİLİRR

Merak etmeyin! Eczanem Paket Sigortası, geçici adres nakli teminatı ile makinelerinizi, tamir için gönderdiğiniz adreste de güvence altına alıyor.

BAŞKALARINA VERDİĞİNİZ ZARARLAR TEMİNAT ALTINDA

Sigortalı olarak başkalarına verdiğiniz zararlar nedeniyle sorumlu bulunduğunuzda ödeyeceğiniz tazminatlar bu poliçe ile karşılanır.

EKSİK SİGORTA

Daha önce de başınıza geldi, hasar sonrası sigorta bedellerinizi eksik bildirdiğiniz için tazminat da eksik ödendi. Sorun değil! Eksik sigorta klozu ile bu sorunu da ortadan kaldırmak mümkün.

SU BORUSU PATLADI VE ACİLEN TAMİR EDİLMESİ GEREKİYOR

Dilerseniz, AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI'nı arayarak ücretsiz hemen yardım alabilirsiniz.

ANAHTARI İÇERİDE Mİ UNUTTUNUZ

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI' nı arayarak ücretsiz çilingir hizmetinden anında faydalanabilirsiniz. Eczanenizin ve eğer sahibi sizseniz binanın sigorta bedeli otomatik olarak enflasyona endekslidir. AXA SİGORTA A.Ş. broşürde yer alan ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM ve HASAR DESTEK HATTI

0 850 250 99 99

Eczanem Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

AXA SİGORTA

Türkiye'nin bir numaralı sigorta şirketi AXA SİGORTA, 2.000'i aşkın acente, 1.900'ü geçen banka şubeleri ile Türkiye'nin en yaygın acente ağına sahiptir. AXA SİGORTA, prim üretimi ve kârlılık açısından sektörünün en başarılı şirketidir. 2011 TSRŞB rakamlarına göre AXA SİGORTA, sektörünün en büyüğüdür.

DESIGNED BY DBS BİLİŞİM