Mutluluğunuz; Amacımız…

Facebooktwitter

 

Sağlığım Sigortası

Hayatı Karşılamanın En Güvenli Yolu

Ne şanslıyız ki artık hemen bütün rahatsızlıkların bir tedavisi var. Peki ya sizin bu tedaviyi karşılayacak ekonomik gücünüz var mı? Artık Türkiye'nin en seçkin sağlık kurumlarında tedavi olabilirsiniz. Hem de tedavi masraflarını düşünmeden.

Sağlığım Sigortası beş plandan oluşmaktadır...

Platin Ekstra

Altın

Kristal

Kristal Ekstra

Kristal Modern Tanı

SAĞLIĞIM SİGORTASI SİZE NELER SUNUYOR ?

Yatarak tedavi giderleriniz poliçe şartları dahilinde, sağlığım ürününün tüm planlarında anlaşmalı kurumlarda limitsiz ve %100 olarak karşılanır.

Ayakta tedavi giderleriniz için Platin Ekstra Plan'ına göre limitsiz ve %80 oranında, Altın Plan'ına göre ise ayakta tedavi giderleriniz için belirlenmiş limitler dahilinde %80 oranında karşılanır.

KRİSTAL, KRİSTAL EKSTRA, KRİSTAL MODERN TANI, ALTIN ve PLATİN PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

Anlaşmalı kurumlarda kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve diğer tedavi giderleriniz, %100 ve limitsiz olarak yatarak tedavi teminatınızdan karşılanır.

55 yaş altı kişilere ilk yıl kalp ve kanser hastalıkları için bekleme süresi uygulanmaz.

Suni uzuv giderleri, poliçe limitleri dahilinde %100 olarak karşılanır.

Yatış sonrası fizik tedavi, trafik kazası sonucu diş tedavisi anlaşmalı kurumlarda ilgili teminat limitlerinizden ödenir. Evde bakım ve yardımcı tıbbi malzeme giderleriniz ilgili teminat limitlerinizden ödenir.

Sigortalılarımız, kontrol amaçlı mamografi ya da PSA tetkiklerini anlaşmalı kurumlarda yılda bir defa ücretsiz olarak yaptırabilirler.

Bu plan sahibi sigortalımız ferdi kaza teminatlarıyla da güvence altına alınır.

Bu plan sahibi sigortalılarımız yurtiçinde ihtiyaç durumunda, tam donanımlı hava ve kara ambulansı hizmetinden faydalanırlar.

Yenileme garantisi hakkını elde etmiş ve şirketimizde 5 yılını doldurmuş sigortalılarımızın, 5. yıl dolduktan sonra teşhis edilmiş doğuştan gelen rahatsızlıkları da teminat kapsamı altına alınır.

KRİSTAL MODERN TANI PLANINA AİT AYRICALIKLAR

Sağlığım Kristal Modern Tanı ürününde yatarak tedavi giderlerinin yanı sıra yüksek maliyetli MR, Tomografi, Endoskopi vb. “İleri Tanı Yöntemleri” de limitsiz ve %80 oranında karşılanır.

PLATİN ve ALTIN PLANLARA AİT AYRICALIKLAR

Çocuklara Sağlık Bakanlığı aşı takviminde yer alan aşılar ve ayrıca suçiçeği, hepatit-a ve rotavirius aşıları ödenir.

Yetişkinler için grip aşısı teminat limitleriniz dahilinde ödenir.

Bu planlarda özel şartlarda belirlenen kurum ve şartlarda check-up teminatı verilmektedir.

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİNE NASIL SAHİP OLABİLİRİM ?

59 yaşın altında ve kesintisiz 3 yıldır AXA SİGORTA' dan sigortalıysanız sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Doğum masraflarını ödediğimiz bebeklerinize sağlıklı olmaları durumunda yenileme garantisi, 3 yıl sigortalılık şartı aranmadan verilir.

NERELERDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ ?

Sağlığım Sigortası'na sahipseniz, anlaşmalı kurumlara başvurabilirsiniz.

Anlaşmasız kurumlarda veya yurtdışında tedavi olursanız tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek planlarınızda belirtilen şartlar dahilinde tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

İNDİRİMLERİMİZDEN FAYDALANIN

Aile sigortası yaptırırsanız, aile indirimine hak kazanabilirsiniz. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta kapsamında olmayan sağlık giderleriniz için anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda, AXA SİGORTA' ya özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sağlığım Sigortası avantajlarından yararlanabilmek için size en yakın AXA SİGORTA acentesine gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

AXA SİGORTA ACİL YARDIM VE HASAR DESTEK HATTI

0 850 250 99 99

DESIGNED BY DBS BİLİŞİM